Renginyje nufotografuota nuotrauka – ne naujiena, tai gali padaryti visi turintys išmanųjį telefoną, taigi beveik bet kas. Tačiau žmogui nusifotografuoti renginyje ir gauti kokybišką nuotrauką, kurios aplinka yra visai kita – naujiena. „Perkelti“ žmogų į kitą vietą nėra paprasta, tačiau įmanoma naudojant žalią foną.

Fotografavimo prie žaliojo fono paslauga skirta renginių organizatoriams, kurie nori suteikti savo renginio dalyviams įdomią bei netradicinę patirtį palikti išliekamąją vertę. Pasinaudoję šia paslauga renginio dalyviai ne tik džiaugsis turėdami profesionalią bei kokybišką nuotrauką, tačiau ir patirs neįtikėtinų pojūčių išvydę galutinį rezultatą su pakeistu fonu.

Išmanioji fotostudija atvažiuos į bet kurį Lietuvos kampelį ir suteiks iššskirtinumo jūsų šventei. Renginio metu svečiai fotografuojasi mūsų fotostudijoje prie žalios sienelės, o po kiek laiko gauna atspausdintą 10×15 nuotrauką, kurioje jie yra visiškai netikėtoje aplinkoje. Visa tai sukelia daug linksmų emocijų, bet lieka nuotrauka kuri yra gyvas prisiminimas apie šaunų renginį ar vakarėlį.

Išmanioji fotostudija – puikus būdas savo klientams, partneriams ar vakarėlio svečiams priminti apie save!

  • Išmaniojoje fotostudijoje lankytojai galės nusifotografuoti ir po keletos akimirkų pasiimti atspausdintą nuotrauką. Atspausdintose nuotraukose gali būti įterpti užrašai, iliustracijos ar pasirinkti fonai. Užsakovui pageidaujant, galima gauti ir skaitmeninius nuotraukų failus.
  • Išmanioji fotostudija – puikus būdas pareklamuoti savo įmonę ar produktą, sukuriant vartotojams reklamos išliekamąją vertę.
  • Kvieskite renginio dalyvius fotografuotis žaliame fone. Mes pasirūpinsime žalio fono studijos įrengimu, o Jūsų renginio dalyviai dovanų gaus nuotrauką su Jūsų renginio tematiką atitinkančiu fonu. Foto sienų populiarumas įvairiuose renginiuose sparčiai auga, o žalias fonas šią pramogą pakelia į dar aukštesnį lygį.
  • Išmanioji fotostudija gali tapti ir Jūsų vakarėlio „vinimi”!
  • Pasinaudoję šia paslauga renginio dalyviai ne tik džiaugsis turėdami profesionalią bei kokybišką nuotrauką, tačiau ir patirs neįtikėtinų pojūčių išvydę galutinį rezultatą su pakeistu fonu.
  • Išmanioji fotostudija atvažiuos į bet kurį Lietuvos kampelį ir suteiks iššskirtinumo jūsų šventei ar bet kokiam kitam renginiui.
  • Mūsų darbai:
  • Kaip atrodo mūsų įrengta išmanioji fotostudija: